Assorted Fruit Set

1.290 ден Со ДДВ

Време е за здрава овошна закуска! Збирката овошја на PlanToys вклучува табла за сечење, нож и 5 исечени овошја: портокал, лимон, киви, јагода и јаболко. Тактилните детали на секое парче овошје нудат реална игра. Комплетот вклучува послужавник и безбеден дрвен нож. Ножот може да се користи за пресекување на парчиња овошје што се држат заедно со лепенка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: PLAN3600 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands