Andrea’s Family House

5.499 ден Со ДДВ

Сетот Andrea’s Family House е фантастично детална куќа од светот на Хартлејк Сити. Сетот содржи 5 карактери (Андреа, Стефани и 3 други лика), трикатна куќа со опремени простории, базен со душек и уште многу забавни детали.

На залиха

Спореди
Шифра: 21LEG41449 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands