Air Hogs Racer

3.399 ден Со ДДВ

Пркосете и на гравитацијата со Air Hogs Zero Gravity Laser. Користејќи ја патентираната технологија Wall Climber, ова лесно возило вози по подови, по sидови, па дури и на таван! Насочете ја ЛЕД-светлината на контролорот на која било мазна површина во радиус од 1 метар од возилото и ќе почне да се движи возилото! Нулта гравитациониот ласер користи USB батерија на полнење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6054529 Категории , , Ознака:
Бренд:: Airhogs
Brands