Agis M-Air 3 Hot & Spicy-red

12.792 ден Со ДДВ

Количката Cybex Agis M-Air 3 е трендовска количка со 3 тркала што ги спарува максималниот комфор, удобно ракување и класичен дизајн. Тркалата со добра апсорпција на удари изработени од гума од пена совршено ги апсорбираат нерамнините на патот. За безбедноста на детето, има внатрешни 5-точки на безбедност на прицврстувачи со влошки. Седиштето е инсталирано само свртено кон патот. Има голема XXL тенда со UV50 + фактор за заштита од сонце. За полесно влегување и излегување во количката, браникот може да се отстрани од едната страна. Рачката е прилагодлива за висината. Потпирачот за грб на седиштето се прилагодува во повеќе позиции. Количката со четири тркала е опремена со голема и пространа корпа за купување. Можност за инсталирање на количката Cybex Agis M3 корпа за новороденчиња и седишта за автомобили од група 0+.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY515211103 Категории , ,
Бренд:: Cybex
Brands