Adapter CS Gazelle S Black

1.999 ден Со ДДВ

Адаптери кои овозможуваат лесна и брза инсталација на седишта за автомобили за новороденчиња на шасијата на количка Gazelle S.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520003357 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands