Adapter CS Balios S / Talos S

2.299 ден Со ДДВ

Адаптери за количките Balios S и Talos S кои овозможуваат лесна и брза инсталација на шасијата на количките да се прикачи седиште за автомобил Cybex.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: CY520003354 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands