Activity Boat

2.090 ден Со ДДВ

Бродче кое е изработено од дрво и отпорно на вода. Вклучени се и риба, желка. Морска ѕвезда. Одлична играчка за во када.

На залиха

Compare
Шифра: PLAN5693 Категории: , ,
Бренд:: Plan Toys
Brands