500 Puzzle Paradise Beach

449 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 49 ? 36 cm со прекрасна слика. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Спореди
Шифра: CLE35058 Категории: , , Ознаки: ,
Бренд:: Clementoni
Brands