500 Puzzle Monte Rosa Dreaming

449 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 49 ? 36 cm со прекрасна слика. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

Нема на залиха

Compare
Шифра: CLE35041 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands