500 Puzzle Close Together

449 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 49 ? 36 cm со прекрасна слика со две кутренца. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Compare
Шифра: CLE30289 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands