40 Unit Blocks

1.869 ден Со ДДВ

Сет од 40 дрвени коцки во 6 форми. 18 коцки се обоени со пастелни бои и 22 со природна, дрво боја.

3 на залиха

Спореди
SKU: PLAN5507 Категории , , Ознака:
Бренд:: Plan Toys
Brands