2×20 Puzzle Winnie The Poof

299 ден Со ДДВ

Сложувалка со 2 слики по 20 парчиња, со димензии 29 х 19 см. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

На залиха

Compare
Шифра: CLE24516 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands