1985 Audi Sport quattro S1

1.650 ден Со ДДВ

Audi Sport quattro S1 од 1985 година е еден од кралевите на трка рели во групата Б. Љубителите на трката сега можат да конструираат своја играчка автомобили од овој сакан модел со овој LEGO сет.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG76897 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands