1500 Puzzle Blue Lake

799 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 59.2 x 84.3 cm со прекрасна слика . Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

Нема на залиха

Compare
Шифра: CLE31680 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands