104 Puzzle Frozen 2

499 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 33,5 х 23,5 сm. Glitter Puzzle колекцијата има разнобоен сјаен финиш на кутијата и сложувалката. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

На залиха

Compare
Шифра: CLE20162 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands