104+ 3D Puzzle Hello Kitty

499 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 33. 5 x 23. 5 cm . Прекрасен тродимензионален дизајн на Hello Kitty, со кој ќе станат неразделни другари во играта! Волшебните слики со светли и сјајни бои помагаат во развојот, логиката и рачните вештини на децата.

На залиха

Спореди
Шифра: CLE20171 Категории: , , Ознаки: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands