1000 Puzzle Tuscany

649 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50 со прекрасна слика . Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Спореди
SKU: CLE39456 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni
Brands