1000 Puzzle Inner Strenght

949 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 x 50 cm, која ја презентира уметноста на меѓународно познатата Ен Стоукс, со неверојатна серија загатки за колекционерски фантазии. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Compare
Шифра: CLE39464 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands