1000 Puzzle Fuji Mountain

649 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50 со прекрасна слика . Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

1 на залиха

Спореди
SKU: CLE39418 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni
Brands