1000 Puzzle Blue Moon

949 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 x 50 cm, која ја презентира уметноста на меѓународно познатата Ен Стоукс и нe води на патување во нејзиниот фасцинантен свет на сензуални и мистериозни суштества. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Compare
Шифра: CLE39462 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands